ТовтТехБуд. Оренда спецтехніки

До нас звернувся замовник з проханням допомоги в поширенні інформації та збільшенні замовлень на його послугу, а саме здачу в оренду будівельної техніки: екскаватори, трактори, різні навантажувачі, та інші. Загалом у замовника десять одиниць техніки. Потрібно зауважити, що для такої послуги є період сезону, коли така техніка є затребувана, та не сезон – коли замовлення зменшуються.

Власник «Техбуд» хотів розміщення в соцмережі facebook. Ми зробили йому спочатку номінальне розміщення, тобто якщо його шукатимуть в пошуковому рядку як «оренда спецтехніки, оренда», то його знайдуть.  Але ми не робили акцент на цій соцмережі, адже така реклама була б дуже затратною, її треба б було показувати великій кількості людей, щоб знайти потенціального замовника. Це була б дорога і неефективна реклама. Тому ми вирішили змінити стратегію.

Ми зробили бізнес-сторінку в facebook, оформили її, додали контактні телефони, фото, відео. Також було зроблено невеликий адаптивний (підтримує мобільну версію) сайт www.tovttechbud.com.ua, де розмістили декілька одиниць техніки, додали опис, кейси проведених робіт. Також сайт має контактну форму, за допомогою якої, можна зв’язатись з фірмою.

Ще ми розмістили інформацію на ОЛХ. Тут ми створили акаунт для замовника, розмістили фото, опис та контактні дані. І розмістили його в ТОП, тобто оплатили розміщення оголошень на верхній позиціях.

За три місяці роботи з замовником, ми отримали близько 150 дзвінків, 373 переглядів оголошень, 94 дзвінки на пряму замовнику. Так як наш телефон теж був вказаний, як контактний, ми отримали близько 200 телефонних дзвінків, надавали інформацію про послугу і передавали контакти клієнтів замовнику.

Також буде підключено сайт для індексації google, щоб люди могли знайти спецтехніку в пошуковій системі, ввівши запит.